Sweet Dreams
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sweet Dreams

Un forum RPG, d'oh! =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un film de groaza pe placul meu

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:27 pm

Tocmai imi cumparasem bilet la ceea ce promitea a fi ''cel mai de groaza film produs vreodata''.Eram nerabdator
-Thare
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:28 pm

Iu veni la cinematograf cu o pofta imensa de a vedea un film de groaza. Isi lua un bilet si intra in sala, cautand un loc liber.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:29 pm

M-am asezat cam prin primele randuri,mai exact al trei-lea,facandu-ma confortabil
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:38 pm

Iu se aseza si ea in cele din urma pe-un scaun, atenta la ecranul din fata si asteptand cu nerabdare ca filmul sa inceapa.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:40 pm

In timp ce asteptam ca filmul sa inceapa rontaiam ceva popcorn din cutia pe care mi-am luat-o,privind prin jurul meu
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:42 pm

Iu isi aduse aminte ca nu-si lua popcorn asa ca se ridica de pe scaun, indreptandu-se spre magazin. In drum se lovi de picioarele lui Cesario, fiindca gata sa cada pe acolo.
- Auch, scuze!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:44 pm

Am prins-o pe fata in bratele mele tinand-o bine
-Te-ai lovit?
Se auzi in cele din urma vocea-mi groasa si rasunatoare
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:45 pm

Iu isi ridica privirea, putin jenata.
- Nu, dar nici mult numai aveam! Raspunse ea incet. Iarta-ma, nu am vrut sa te deranjez...
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:46 pm

-Nu-i nimic.Scuze daca te-am incurcat
I-am dat drumul fetei tragandu-mi picioarele din calea ei
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:48 pm

Iu schita un mic zambet, apoi isi vazu de drum. Merse la magazin si cumpara o punga mare de popcorn si-un suc, revenind apoi in sala.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:50 pm

Imi tineam capul pe spate aruncand cu popcorn in gura,inca asteptand ca filmul sa inceapa
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:51 pm

Locul lui Iu fu ocupat de altcineva in timp ce ea merse la magazin.
" Off, acum unde mai stau? " Se intreba ea, uitandu-se in jur si cautand un alt scaun liber.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:54 pm

Am vazut ca fetei ii fuse ocupat scaunul asa ca i-am facut semn cu mana s astea langa mine
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:56 pm

Iu veni langa el si se aseza pe-un scaun.
- Phew, multumesc, era sa numai gasesc niciun loc! Ii zise ea zambind.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:58 pm

-Stai calma.Daca tot suntem aici sa vedem filmul macar sa-l vedem amandoi,impreuna
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 12:59 pm

-Da! ^^ Il aproba ea dand usor din cap. Si macar sa facem cunostinta. Eu sunt Iu, dar tu ?
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:01 pm

-Cesario,nice to met'cha
I-am zambit larg,in coltul gurii,privind-o fix in ochi cu ochi-mi ciudati de verzi
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:04 pm

Iu zambi usor, atentia fiindu-i captata de ochii baiatului. Ii privea atenta, ramanand o clipa blocata.
- Ahm.... si mie imi pare bine!
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:05 pm

Mi-am indreptat privirea spre ecran fiindca tocmai incepuse filmul
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:06 pm

Iu facu acelasi lucru, fiind atenta la film, iar intre timp manca din popcorn.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:07 pm

Scenele erau din ce in ce mai pline de sange,crime si tot felul de chestii.Adoram asta!
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:15 pm

Desi vrusese sa vada un film horror acum simtea ca facu o prostie, nu prea-i placeau aceste scena, asa ca-si puse punga de popcorn in fata, ca sa numai vada.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:17 pm

Zambeam larg la fiecare faza de groaza mancand in continuare popcorn
Sus In jos
Lee Je Eun

Lee Je Eun


Mesaje : 62
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:17 pm

Iu ii privea zambetul putin mirata.
- Tie iti place filmul asta? Intreba ea putin speriata.
Sus In jos
Cesario

Cesario


Mesaje : 279
Data de înscriere : 01/02/2010

Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 1:20 pm

-Nu,nu-mi place.Pur si simplu il ador.E amuzant chiar
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un film de groaza pe placul meu Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza pe placul meu   Un film de groaza pe placul meu Icon_minitime

Sus In jos
 
Un film de groaza pe placul meu
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Un film horror

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sweet Dreams :: Town :: Cinema-
Mergi direct la: